Znalazłeś w naszej ofercie broń, którą chciałbyś zarezerwować?

 

1. Skontaktuj się z nami albo telefonicznie, albo poprzez email albo poprzez naszą stronę na portalu facebook i wskaż broń lub amunicję, którą chciałbyś zarezerwować.

2. W wiadomości zwrotnej otrzymasz dane do dokonania przelewu w wysokości pełnej kwoty za zamawiany towar (jeśli rezerwacja ma obejmować okres dłuższy niż 3 dni) lub potwierdzenie wstępnej rezerwacji (jeśli jest ona krótsza niż 3 dni)

3. W przypadku dokonania rezerwacji na okres powyżej 3 dni jest ona traktowana jako rezerwacja wstępna i niepotwierdzona do czasu zaksięgowania wpłaty na koncie.  Brak dokonania wpłaty po upływie 3 dni jest równoznaczny ze zwolnieniem rezerwacji. 

4. Rezerwacja broni i amunicji za przedpłatą odbywa się w formie ZADATKU, który nie podlega zwrotowi, chyba, że rezerwowana broń okaże się przy odbiorze niezgodna z dostarczonym wcześniej opisem i fotografiami - co raczej się nam nie zdarza :)

5. Nie ma potrzeby wysyłania wcześniej skanu promesy ani legitymacji - w przypadku odbioru osobistego będą one niezbędne dopiero podczas fizycznego odbioru towaru i wystawienia faktury.

Jesteś w trakcie uzyskiwania uprawnień lub oczekujesz na promesę, a chciałbyś już zarezerwować broń? 

Nie ma sprawy! Prosimy o kontakt, istnieje możliwość opłacenia broni i odbioru jej w późniejszym, dogodnym dla Ciebie terminie. 

Uwaga! Strona nie jest sklepem internetowym i pełni jedynie funkcje informacyjne! Finalizacja rezerwacji odbywa się indywidualnie w korespondencji prywatnej.

Strona internetowa jest aktualizowana na bieżąco, oznaczo to, iż jeśli jakaś broń lub amunicja figuruje na naszej stronie jako dostępna to fizycznie znajduje się w naszym magazynie. Rzadkie wyjątki stanowią tylko przypadki kiedy broń została sprzedana i nie zdążyliśmy jej "zdjąć" ze strony. Ceny podane na stronie są aktualne i zobowiązujące nas. 

Broń dostarczamy do klienta po ustaleniu indywidualnych warunków dostawy.